.

AC Waterland is de mooist gelegen atletiekvereniging in Landsmeer.Op ons atletiekveld met een 300m baan  en in de Twiskepolder wordt onder leiding van gediplomeerde trainers enthousiast getraind.

Doe een keer mee

slider foto 0
slider foto 1
slider foto 2
slider foto 3
zondag, 14 Oktober 2012

Clubkampioenschappen op eigen baan weer groot succes

Na een jaartje een uitje te hebben gemaakt naar een andere vereniging, waren de clubkampioenschappen dit jaar weer op onze baan. De opkomst was erg goed. Het weer was nog beter!

 

Hier alvast de foto's

.

 

 

Hieronder de Uitslag



Jongens pupillen C          
600m 2 deelnemer(s)          
  14 Grannetia Dano 2.50.1 min  ptn
  37 D'Mattos Raul 3.12.2 min  ptn
5-kamp 2 deelnemer(s)          
1 37 D'Mattos Raul   ptn 596 ptn
2 14 Grannetia Dano   ptn 587 ptn
             
Jongens pupillen B          
1000m 3 deelnemer(s)          
  22 Luteijn Nomi 4.13.4 min  ptn
  35 Boontjes Mitch   min  ptn
  32 Schaap Roan   min  ptn
5-kamp 3 deelnemer(s)          
1 35 Boontjes Mitch   ptn 1452 ptn
2 32 Schaap Roan   ptn 1476 ptn
3 22 Luteijn Nomi   ptn 1335 ptn
             
meisjes mini-pupillen          
600m 3 deelnemer(s)          
  16 Morauw Donna 2.40.7 min  ptn
  15 Essenburg Jayda 3.06.3 min  ptn
  34 Couwenberg Zoe 3.22.2 min  ptn
5-kamp 3 deelnemer(s)          
1 34 Couwenberg Zoe   ptn 194 ptn
2 16 Morauw Donna   ptn 859 ptn
3 15 Essenburg Jayda   ptn 707 ptn
             
Meisjes pupillen C          
600m 2 deelnemer(s)          
  5 Eising Fee 2.25.3 min  ptn
  18 Voss Benthe 2.58.3 min  ptn
5-kamp 2 deelnemer(s)          
1 18 Voss Benthe   ptn 818 ptn
2 5 Eising Fee   ptn 993 ptn
             
Meisjes pupillen B          
1000m 7 deelnemer(s)          
  25 Couwenberg Eline 4.27.0 min  ptn
  31 Linschoten Chiara 4.42.7 min  ptn
  8 Fransen Emma 4.47.4 min  ptn
  23 Dijk Anne 4.51.1 min  ptn
  44 Rigutto Miki 5.01.4 min  ptn
  38 D'Mattos Isabel 5.30.8 min  ptn
  26 Brink Lisa 5.32.1 min  ptn
5-kamp 7 deelnemer(s)          
1 31 Linschoten Chiara   ptn 1206 ptn
2 38 D'Mattos Isabel   ptn 1246 ptn
3 44 Rigutto Miki   ptn 1208 ptn
4 26 Brink Lisa   ptn 984 ptn
5 8 Fransen Emma   ptn 664 ptn
6 23 Dijk Anne   ptn 1466 ptn
7 25 Couwenberg Eline   ptn 1179 ptn
             
Jongens pupillen A          
1000m 6 deelnemer(s)          
  24 Laamers Stijn 3.51.6 min  ptn
  41 Nicolai Sjoerd 3.57.7 min  ptn
  9 Fransen Stein 4.39.8 min  ptn
  43 Robijns Jesse 4.55.1 min  ptn
  4 Schaik Tyn 5.01.5 min  ptn
  36 Hospers Sander 5.38.3 min  ptn
5-kamp 6 deelnemer(s)          
1 36 Hospers Sander   ptn 1842 ptn
2 41 Nicolai Sjoerd   ptn 2028 ptn
3 43 Robijns Jesse   ptn 1419 ptn
4 4 Schaik Tyn   ptn 1724 ptn
5 9 Fransen Stein   ptn 1860 ptn
6 24 Laamers Stijn   ptn 2286 ptn
             
Meisjes pupillen A          
1000m 2 deelnemer(s)          
  6 Klooster Annika 4.08.2 min  ptn
  7 Klooster Emmelie 4.29.5 min  ptn
5-kamp 2 deelnemer(s)          
1 7 Klooster Emmelie   ptn 2005 ptn
2 6 Klooster Annika   ptn 2124 ptn
             
Jongens junioren D          
6-kamp 6 deelnemer(s)          
1 27 Brink Ryan   ptn 1277 ptn
2 30 Dobber Youri   ptn 1093 ptn
3 42 Brunt Yarran   ptn 1355 ptn
4 10 Schaik Daan   ptn 769 ptn
5 11 Looijen Menno   ptn 1666 ptn
6 21 Niedenzu Robert   ptn 1466 ptn
             
Meisjes junioren D          
6-kamp 3 deelnemer(s)          
1 47 Berkel Fien   ptn 2088 ptn
2 13 Moll Jooske   ptn 1375 ptn
3 12 Klooster Rianne   ptn  
             
Jongens junioren C          
6-kamp 2 deelnemer(s)          
1 33 Lijmberg Lex   ptn 2091 ptn
2 20 Niedenzu Steven   ptn 1917 ptn
             
Meisjes junioren C          
6-kamp 1 deelnemer(s)          
1 3 Brilman Britt   ptn 1781 ptn
             
Jongens junioren B          
6-kamp 2 deelnemer(s)          
1 40 Beekman Alex   ptn  ptn
2 39 Heyden Ralph   ptn  ptn
             
Meisjes junioren B          
6-kamp 1 deelnemer(s)          
1 1 Elst Lotte   ptn 607 ptn
             
Jongens junioren A          
6-kamp 1 deelnemer(s)          
1 2 Roos Gijs   ptn 2955 ptn
             
Meisjes junioren A          
6-kamp 1 deelnemer(s)          
1 29 Vermeulen Rosa   ptn 596 ptn
             
Mannen Senioren          
6-kamp 3 deelnemer(s)          
1 45 Roos Tim   ptn 1794 ptn
2 19 Rijpkema Ilja   ptn 2034 ptn
3 17 Kemper Diem   ptn 1831 ptn
             
             
Mannen Masters          
6 kamp 1 deelnemer(s)          
1 28 Heyden Peter   ptn 1631 ptn
             

 

Door Bezoeker
Trainingslopen Road2Rotterdam

13 januari, 3 februari, 24 februari en 17 maart

Twiskemolenloop

4 februari, 4 maart 2018

Oudpapier ophaaldata

Ten oosten van het lint
16 december 2017
20 januari, 17 februari, 17 maart 2018
Ten westen van het lint
23 december 2017
27 januari, 24 februari, 24 maart 2018

ACWaterland Clubblad

Oktober 2017