.

AC Waterland is de mooist gelegen atletiekvereniging in Landsmeer.Op ons atletiekveld met een 300m baan  en in de Twiskepolder wordt onder leiding van gediplomeerde trainers enthousiast getraind.

Doe een keer mee

slider foto 0
slider foto 1
slider foto 2
slider foto 3
woensdag, 8 Mei 2013

Nieuwsbrief AC Waterland Jeugdafdeling

Hierbij de allereerste nieuwsbrief, speciaal voor de jeugdleden van AC Waterland.

Deze nieuwsbrief zal vanaf heden maandelijks worden verspreid per e-mail en worden gepubliceerd op het prikbord in de kantine. Via dit medium willen wij de leden en de ouders van de leden informeren van het wel en wee van de jeugdafdeling. Zaken zoals activiteiten, wedstrijden, jarigen en overige informatie zullen aan bod komen.

Jeugdcommissie

De afgelopen periode is er achter de schermen hard gewerkt om een jeugdcommissie samen te stellen die zich zal gaan inzetten voor onze jeugdleden. We willen daarnaast allerlei leuke activiteiten organiseren! De jeugdcommissie bestaat uit de volgende personen: Tim Roos, Chiel Arensman, Jos Kalf, Monique Steinrath, Nicole Schaefers en Mark Essenburg. Heb je vragen van welke aard dan ook, schroom niet en stap op de bovengenoemde commissieleden af. Ook per e-mail zijn wij bereikbaar via het mailadres: ACWjeugdcommissie@outlook.com

Los van de commissieleden zoeken wij natuurlijk altijd vrijwilligers die zich willen inzetten om te helpen bij activiteiten. Je kunt je hiervoor bij ons opgeven. Momenteel kunnen we voor enthousiaste ouders een jurycursus aanbieden!

Clubtenue

Eén van de zaken waar wij al mee bezig zijn is het uitzoeken van een mooi clubtenue voor onze jeugdleden. Momenteel zijn wij nog met enkele leveranciers in gesprek. Zodra er meer over bekend is, dan laten wij dat natuurlijk direct weten!

Kalender:

Voor deze zomer hebben wij een aantal leuke wedstrijden uitgezocht waar je aan mee kunt doen. Geef je hiervoor op bij Rosa Vermeulen, rosaver2@hotmail.com of via ACWjeugdcommissie@outlook.com. Ook in de kantine zullen wij voor inschrijfformulieren zorgen.

 • 1 juni 2013:2e competitiewedstrijd voor pupillen – Amsterdam
 • 8 juni 2013: CD – Minibokaal voor pupillen, junioren D en junioren C – Hoorn
 • 28 juni 2013: OUDERS MET KINDEREN (hier zullen wij nog nader over informeren)
 • 16 juni 2013: Open wedstrijd voor pupillen, junioren D en junioren C – Edam
 • 24 augustus 2013: B,C, D junioren Meerkamp & Open Zaans Pupillenkampioenschap – Krommenie
 • 7 september 2013: Gerrit Vos Bokaal voor pupillen, junioren C en junioren D – Hoorn
 • 6 oktober 2013: CLUBKAMPIOENSCHAPPEN

Jarig!

Dan de jarigen van de maand mei, die wij natuurlijk van harte feliciteren:

 • 2 mei: Laura Bookelmans
 • 5 mei: Dante Hussain
 • 6 mei: Mitch Boontjes
 • 14 mei: Jesper Brandsma
 • 14 mei: Jesse Robijns
 • 23 mei: Freek & Jules Cool
 • 25 mei: Noor Huls

Met vriendelijke groet,

Jeugdcommissie AC Waterland

Door Bezoeker
Trainingslopen Road2Rotterdam

13 januari, 3 februari, 24 februari en 17 maart

Twiskemolenloop

4 februari, 4 maart 2018

Oudpapier ophaaldata

Ten oosten van het lint
16 december 2017
20 januari, 17 februari, 17 maart 2018
Ten westen van het lint
23 december 2017
27 januari, 24 februari, 24 maart 2018

ACWaterland Clubblad

Oktober 2017