.

AC Waterland is de mooist gelegen atletiekvereniging in Landsmeer.Op ons atletiekveld met een 300m baan  en in de Twiskepolder wordt onder leiding van gediplomeerde trainers enthousiast getraind.

Doe een keer mee

slider foto 0
slider foto 1
slider foto 2
slider foto 3
zondag, 21 September 2014

Uitslag Dam tot Dam loop

StNr Naam Woonplaats Onderdeel Netto tijd
2120 Marc Dunnewijk Briddge Trust Service 10 Engelse Mijl businessloop weds.  1:06:31
359 René Schoen Waterland 10 Engelse Mijl wedstrijd 1:09:30
15292 Jan van Emaus Het Parool 10 Engelse Mijl businessloop recr 1:10:32
1327 Jaap Kuipers GGD Zaanstr.-Waterl. 10 Engelse Mijl businessloop weds.  1:11:40
14470 Martin Taams Provincie N-Holland 10 Engelse Mijl businessloop recr. 1:22:07
1846 Piet Kelder Dracat Holland 10 Engelse Mijl businessloop weds.  1:22:22
2204 Wijbrand Schouten Twin Filter 10 Engelse Mijl businessloop weds.  1:22:33
13287 Nico Perdaan NSGK 10 Engelse Mijl goede doelen  1:25:14
603 Judith Suiker Waterland 10 Engelse Mijl wedstrijd 1:25:24
15370 Alfred Mulder Het Parool 10 Engelse Mijl businessloop recr 1:27:27
17039 Paul Spiertz Holland Combinatie 10 Engelse Mijl businessloop recr 1:27:57
21944 Nienke v.d. Ende OLVG 10 Engelse Mijl businessloop recr. 1:28:48
21946 Laura van der Ende OLVG 10 Engelse Mijl businessloop recr. 1:28:48
9617 Iris Stehmann A.van Leeuwenhoek  10 Engelse Mijl goede doelen  1:29:14
483 Rozanne de Boer Waterland 10 Engelse Mijl wedstrijd 1:30:25
43166 Michaël Zondag Waterland 10 Engelse Mijl trimloop 1:32:08
11888 Fulco Helsloot dance4life 10 Engelse Mijl goede doelen 1:33:13
38267 Kim Koster Ledsvisual 10 Engelse Mijl businessloop recr. 1:36:03
38265 Ilse Woerden Ledsvisual 10 Engelse Mijl businessloop recr. 1:36:06
2494 Marieke Pauw GGD Zaanstr.-Waterl. 10 Engelse Mijl businessloop weds.  1:36:49
3543 Paul De Spinosa Waterland 10 Engelse Mijl trimloop 1:38:31
7001 Birgit Wagenmaker Atos 10 Engelse Mijl trimloop 1:39:54
45137 Jurriaan Brandsma Waterland 10 Engelse Mijl trimloop 1:40:47
22909 Rianne van Veen Roads 10 Engelse Mijl businessloop recr. 1:40:57
33704 Jeanine Fokkens Steigereiland 10 Engelse Mijl businessloop recr. 1:41:38
5940 Joke van Brug Waterland 10 Engelse Mijl trimloop 1:42:07
6469 Selma Dag Waterland 10 Engelse Mijl trimloop 1:42:07
6498 Alie Karman Waterland 10 Engelse Mijl trimloop 1:42:08
2035 Jitske Holthaus Renatus Bouw 10 Engelse Mijl businessloop weds. 1:42:14
6838 Marieke Driehuis Atos 10 Engelse Mijl trimloop 1:46:15
656 Nellie Kool ACW '66 10 Engelse Mijl wedstrijd 1:49:52
6911 Sheila Lodewijks Atos 10 Engelse Mijl trimloop 1:53:54
19969 Lisette Engelbrecht Tri-Sure Closures 10 Engelse Mijl businessloop recr. 1:58:53
616 Cees Bakker Waterland 10 Engelse Mijl wedstrijd 2:03:42
36973 Saskia van Geene Achmea Zorg 10 Engelse Mijl businessloop recr. 2:08:14
3240 Ellen Evers ACW '66 10 Engelse Mijl trimloop 2:15:55
Paul Band 1.50
 
 

De uitslagenlijst is altijd een puzzelwerk. Het is dynamisch dus hij kan nog wat wijzigen. Tot nu is deze samengesteld door:

  1. Wat ik zelf heb gevonden op de uitslagenlijst
  2. Door informatie die ik heb doorgekregen van Marcel, Iris, Paul, Jan, Selma, Kim.
  3. Door faceboek af te lopen.

Dus:

  1. Klopt er iets niet of heb je aanvullingen mail me dan (of één van de andere hotshots van de club)
  2. En eh, ACW '66 is een vereniging in Breda en Atos is een vereniging in Amsterdam-Noord. Graag voortaan inschrijven onder Waterland.

 

Door Menno Wilmans
Trainingslopen Road2Rotterdam

13 januari, 3 februari, 24 februari en 17 maart

Twiskemolenloop

4 februari, 4 maart 2018

Oudpapier ophaaldata

Ten oosten van het lint
16 december 2017
20 januari, 17 februari, 17 maart 2018
Ten westen van het lint
23 december 2017
27 januari, 24 februari, 24 maart 2018

ACWaterland Clubblad

Oktober 2017