Contactpersonen

Kopij voor de website of de nieuwsbrief?

Heb je kopij voor de website of de nieuwsbrief? Leuk! Mail naar redactie@acwaterland.nl.

Nieuwsbrief

Gemiddeld vier keer per jaar wordt de nieuwsbrief per e-mail verstuurd, als je lid of donateur bent of als je lid bent geweest van ACW. Let erop dat de nieuwsbrief toch in de spambox terecht kan komen, dus check die regelmatig! Mocht je de nieuwsbrief niet meer willen ontvangen dan kun je je afmelden via de daarvoor bestemde link onderaan de brief.

Schrijf je in voor de ACW nieuwsbrief:

Alle contactpersonen op een rij

TaakCoördinatorE-mailadres
Voorzitter (bestuur)Norbert Deelstravoorzitter@acwaterland.nl
Secretaris (bestuur)Pieter Bas Opheijsecretaris@acwaterland.nl
Penningmeester (bestuur)Marina Griffioen-Hartogpenningmeester@acwaterland.nl
Atletiekzaken/ Jeugd (bestuur)Mark Essenburgjeugd@acwaterland.nl
Algemeen (bestuur)Lianne Dameninfo@acwaterland.nl
Marketing, communicatie & vrijwilligerscoördinatie (bestuur)Lianne Dameninfo@acwaterland.nl
LedenadministratieNico Hemelaarledenadm@acwaterland.nl
Trainingscoördinator jeugdTim Roosjeugd@acwaterland.nl
ClubkampioenschappenTim Roosjeugd@acwaterland.nl
TrainingscoördinatorPaul Spiertzloopgroepen@acwaterland.nl
TwiskemolenloopNico Hemelaartwiskemolenloop@acwaterland.nl
Road2RotterdamAnnelijn van Amsterdam/
Jennecke Stradmeijer
evenementen@acwaterland.nl
Starterstraining Start to RunMarieke Pauwstarterstraining@acwaterland.nl
Nordic WalkingToos Goedeloopgroepen@acwaterland.nl
Onderhoudscommissie (bestuur)Norbert Deelstraonderhoud@acwaterland.nl
KantineHans de Boskantine@acwaterland.nl
EHBO/AEDMarieke Pauwinfo@acwaterland.nl
Schoonmaakvacantschoonmaak@acwaterland.nl
Oud papierRené Schaap/ Georges Kerssiesoud-papier@acwaterland.nl
LedenadministratieNico Hemelaarledenadm@acwaterland.nl
KascontrolecommissiePiet Kelder; Jan van Emauspenningmeester@acwaterland.nl
Website redactieNieuwsbriefBeheer websiteLianne Damen/ Judith Suikerredactie@acwaterland.nl
Sponsoringvacantpenningmeester@acwaterland.nl
VertrouwenspersoonMarieke Pauwwaterland@acwaterland.nl